GP195113 - 11.3MM MATKAP UCU 338 HSSCo5 TIN
1.071,04 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
1.071,04 TL + KDV
11.3MM MATKAP UCU DIN338 HSSCo5 +TIN
  • Çap: 11.3mm
  • Helis Boyu: 94mm
  • Tam Boyu: 142mm