GP195106 - 10.6MM MATKAP UCU 338 HSSCo5 TIN
891,02 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
891,02 TL + KDV
10.6MM MATKAP UCU DIN338 HSSCo5 +TIN
  • Çap: 10.6mm
  • Helis Boyu: 87mm
  • Tam Boyu: 133mm