GP195129 - 12.9MM MATKAP UCU 338 HSSCo5 TIN
Katolog Kodu : GP195129
1.229,49 TL + KDV
Teslimat Sorunuz
1.229,49 TL + KDV
12.9MM MATKAP UCU DIN338 HSSCo5 +TIN
  • Çap: 12.9mm
  • Helis Boyu: 101mm
  • Tam Boyu: 151mm