GP195127 - 12.7MM MATKAP UCU 338 HSSCo5 TIN
Katolog Kodu : GP195127
1.232,74 TL + KDV
Teslimat Sorunuz
1.232,74 TL + KDV
12.7MM MATKAP UCU DIN338 HSSCo5 +TIN
  • Çap: 12.7mm
  • Helis Boyu: 101mm
  • Tam Boyu: 151mm