ER321952 - ER32 PENS 19.5MM
Katolog Kodu : ER321952
341,76 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
341,76 TL + KDV
ER32 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER32 Pens Ø19.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø19.5 - 18.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 33.0mm
  • L: 40.0mm