ER321652 - ER32 PENS 16.5MM
Katolog Kodu : ER321652
341,76 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
341,76 TL + KDV
ER32 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER32 Pens Ø16.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø16.5 - 15.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 33.0mm
  • L: 40.0mm