ER32155T - ER32 PENS 15.5MM TOPAC
Katolog Kodu : ER32155T
550,02 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
550,02 TL + KDV
ER32 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER32 Pens Ø15.5mm Topac
  • Sıkma kapasitesi: Ø15.5 - 14.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.005mm
  • D: 33.0mm
  • L: 40.0mm