ER32115T - ER32 PENS 11.5MM TOPAC
Katolog Kodu : ER32115T
550,02 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
550,02 TL + KDV
ER32 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER32 Pens Ø11.5mm Topac
  • Sıkma kapasitesi: Ø11.5 - 10.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.005mm
  • D: 33.0mm
  • L: 40.0mm