ER251852 - ER25 PENS 18.5MM
Katolog Kodu : ER251852
667,50 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
667,50 TL + KDV
ER25 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER25 Pens Ø18.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø18.5 - 18.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 26.0mm
  • L: 34.0mm