ER251651 - ER25 PENS 16.5MM CL1
Katolog Kodu : ER251651
827,70 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
827,70 TL + KDV
ER25 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER25 Pens Ø16.5mm Class 1
  • Sıkma kapasitesi: Ø16.5 - 16.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.010mm
  • D: 26.0mm
  • L: 34.0mm