ER25155T - ER25 PENS 15.5MM TOPAC
Katolog Kodu : ER25155T
512,64 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
512,64 TL + KDV
ER25 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER25 Pens Ø15.5mm Topac
  • Sıkma kapasitesi: Ø15.5 - 14.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.005mm
  • D: 26.0mm
  • L: 34.0mm