ER251552 - ER25 PENS 15.5MM
Katolog Kodu : ER251552
315,06 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
315,06 TL + KDV
ER25 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER25 Pens Ø15.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø15.5 - 14.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 26.0mm
  • L: 34.0mm