ER251252 - ER25 PENS 12.5MM
Katolog Kodu : ER251252
315,06 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
315,06 TL + KDV
ER25 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER25 Pens Ø12.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø12.5 - 11.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 26.0mm
  • L: 34.0mm