ER251152 - ER25 PENS 11.5MM
Katolog Kodu : ER251152
315,06 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
315,06 TL + KDV
ER25 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER25 Pens Ø11.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø11.5 - 10.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 26.0mm
  • L: 34.0mm