ER201551 - ER20 PENS 15.5MM CL1
Katolog Kodu : ER201551
827,70 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
827,70 TL + KDV
ER20 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER20 Pens Ø15.5mm Class 1
  • Sıkma kapasitesi: Ø15.5 - 15.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.010mm
  • D: 21.0mm
  • L: 31.5mm