ER20145T - ER20 PENS 14.5MM TOPAC
Katolog Kodu : ER20145T
1.068,00 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
1.068,00 TL + KDV
ER20 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER20 Pens Ø14.5mm Topac
  • Sıkma kapasitesi: Ø14.5 - 14.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.005mm
  • D: 21.0mm
  • L: 31.5mm