ER20135T - ER20 PENS 13.5MM TOPAC
Katolog Kodu : ER20135T
1.068,00 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
1.068,00 TL + KDV
ER20 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER20 Pens Ø13.5mm Topac
  • Sıkma kapasitesi: Ø13.5 - 13.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.005mm
  • D: 21.0mm
  • L: 31.5mm