ER201351 - ER20 PENS 13.5MM CL1
Katolog Kodu : ER201351
827,70 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
827,70 TL + KDV
ER20 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER20 Pens Ø13.5mm Class 1
  • Sıkma kapasitesi: Ø13.5 - 13.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.010mm
  • D=21.0mm
  • L=31.5mm