ER201252 - ER20 PENS 12.5MM
Katolog Kodu : ER201252
288,36 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
288,36 TL + KDV
ER20 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER20 Pens Ø12.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø12.5 - 11.5mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 21.0mm
  • L: 31.5mm