ER161252 - ER16 PENS 12.5MM
Katolog Kodu : ER161252
667,50 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
667,50 TL + KDV
ER16 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER16 Pens Ø12.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø12.5 - 12.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 17.0mm
  • L: 27.5mm