ER161152 - ER16 PENS 11.5MM
Katolog Kodu : ER161152
667,50 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
667,50 TL + KDV
ER16 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER16 Pens Ø11.5mm Class 2
  • Sıkma kapasitesi: Ø11.5 - 11.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.020mm
  • D: 17.0mm
  • L: 27.5mm