ER161151 - ER16 PENS 11.5MM CL1
Katolog Kodu : ER161151
827,70 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
827,70 TL + KDV
ER16 PENS DIN6499 / ISO 15488-B
ER16 Pens Ø11.5mm Class 1
  • Sıkma kapasitesi: Ø11.5 - 11.3mm
  • Marka: Gürkan
  • Hassasiyet: 0.010mm
  • D: 17.0mm
  • L: 27.5mm