GP195127 - 12.7MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
Barcode : GP195127
1,229.49 TL + VAT
Price Alert
1,229.49 TL + VAT
12.7MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 12.7mm
  • Flute lenght : 101mm
  • Overall lenght : 151mm