GP195114 - 11.4MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
1,071.04 TL + VAT
Price Alert
1,071.04 TL + VAT
11.4MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 11.4mm
  • Flute lenght : 94mm
  • Overall lenght : 142mm