GP195106 - 10.6MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
891.02 TL + VAT
Price Alert
891.02 TL + VAT
10.6MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 10.6mm
  • Flute lenght : 87mm
  • Overall lenght : 133mm