GP195122 - 12.2MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
1,204.72 TL + VAT
Price Alert
1,204.72 TL + VAT
12.2MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 12.2mm
  • Flute lenght : 101mm
  • Overall lenght : 151mm