GP195105 - 10.5MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
865.35 TL + VAT
Price Alert
865.35 TL + VAT
10.5MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 10.5mm
  • Flute lenght : 87mm
  • Overall lenght : 133mm