GP195108 - 10.8MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
893.38 TL + VAT
Price Alert
893.38 TL + VAT
10.8MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 10.8mm
  • Flute lenght : 94mm
  • Overall lenght : 142mm