GP195107 - 10.7MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
891.02 TL + VAT
Price Alert
891.02 TL + VAT
10.7MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 10.7mm
  • Flute lenght : 94mm
  • Overall lenght : 142mm