GP195129 - 12.9MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
Barcode : GP195129
1,229.49 TL + VAT
Price Alert
1,229.49 TL + VAT
12.9MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 12.9mm
  • Flute lenght : 101mm
  • Overall lenght : 151mm