GP195124 - 12.4MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
Barcode : GP195124
1,207.91 TL + VAT
Price Alert
1,207.91 TL + VAT
12.4MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 12.4mm
  • Flute lenght : 101mm
  • Overall lenght : 151mm