GP195121 - 12.1MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
1,207.91 TL + VAT
Price Alert
1,207.91 TL + VAT
12.1MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 12.1mm
  • Flute lenght : 101mm
  • Overall lenght : 151mm