GP195115 - 11.5MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
1,071.04 TL + VAT
Price Alert
1,071.04 TL + VAT
11.5MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 11.5mm
  • Flute lenght : 94mm
  • Overall lenght : 142mm