SM30X5X3 FLAP WHEEL
Barcode : SM3005
267.00 TL + VAT
Price Alert
267.00 TL + VAT
MINI FLAP WHEELS
SM30X5X3 MINI FLAP WHEELS Ø30x05x3mm
  • Dia  : 30mm
  • Width  : 5mm
  • Shank : 3mm