GP195123 - 12.3MM MATKAP UCU 338 HSSCo5 TIN
1.204,72 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
1.204,72 TL + KDV
12.3MM MATKAP UCU DIN338 HSSCo5 +TIN
  • Çap: 12.3mm
  • Helis Boyu: 101mm
  • Tam Boyu: 151mm