GP195116 - 11.6MM MATKAP UCU 338 HSSCo5 TIN
1.071,04 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Tükendi
Teslimat Sorunuz
1.071,04 TL + KDV
11.6MM MATKAP UCU DIN338 HSSCo5 +TIN
  • Çap: 11.6mm
  • Helis Boyu: 94mm
  • Tam Boyu: 142mm