GP195101 - 10.1MM DRILL 338 HSSCo5 TIN
865.35 TL + VAT
Price Alert
865.35 TL + VAT
10.1MM DRILL DIN338 HSS
  • Dia : 10.1mm
  • Flute lenght : 87mm
  • Overall lenght : 133mm