ER32185T - ER32 COLLET 18.5MM
Barcode : ER32185T
550.02 TL + VAT
Price Alert
550.02 TL + VAT
ER32 COLLET Ø18.5mm Topac
  • Clamping Dia: Ø18.5 - 17.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.005mm
  • D: 33mm
  • L: 40mm