ER321851 - ER32 COLLET 18.5MM
Barcode : ER321851
427.20 TL + VAT
Price Alert
427.20 TL + VAT
ER32 COLLET Ø18.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø18.5 - 17.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 33mm
  • L: 40mm