ER321452 - ER32 COLLET 14.5MM
Barcode : ER321452
341.76 TL + VAT
Price Alert
341.76 TL + VAT
ER32 COLLET Ø14.5mm Class 2
  • Clamping Dia: Ø14.5 - 13.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.020mm
  • D: 33mm
  • L: 40mm