ER321352 - ER32 COLLET 13.5MM
Barcode : ER321352
341.76 TL + VAT
Price Alert
341.76 TL + VAT
ER32 COLLET Ø13.5mm Class 2
  • Clamping Dia: Ø13.5 - 12.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.020mm
  • D: 33mm
  • L: 40mm