ER32115T - ER32 COLLET 11.5MM
Barcode : ER32115T
550.02 TL + VAT
Price Alert
550.02 TL + VAT
ER32 COLLET Ø11.5mm Topac
  • Clamping Dia: Ø11.5 - 10.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.005mm
  • D: 33mm
  • L: 40mm