ER25195T - ER25 COLLET 19.5MM
Barcode : ER25195T
1,068.00 TL + VAT
Price Alert
1,068.00 TL + VAT
ER25 COLLET Ø19.5mm Topac
  • Clamping Dia: Ø19.5 - 19.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.005mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm