ER251951 - ER25 COLLET 19.5MM
Barcode : ER251951
827.70 TL + VAT
Price Alert
827.70 TL + VAT
ER25 COLLET Ø19.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø19.5 - 19.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm