ER25185T - ER25 COLLET 18.5MM
Barcode : ER25185T
1,068.00 TL + VAT
Price Alert
1,068.00 TL + VAT
ER25 COLLET Ø18.5mm Topac
  • Clamping Dia: Ø18.5 - 18.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.005mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm