ER251851 - ER25 COLLET 18.5MM
Barcode : ER251851
827.70 TL + VAT
Price Alert
827.70 TL + VAT
ER25 COLLET Ø18.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø18.5 - 18.3mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm