ER251651 - ER25 COLLET 16.5MM
Barcode : ER251651
827.70 TL + VAT
Price Alert
827.70 TL + VAT
ER25 COLLET Ø16.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø16.5 - 15.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm