ER25155T - ER25 COLLET 15.5MM
Barcode : ER25155T
512.64 TL + VAT
Price Alert
512.64 TL + VAT
ER25 COLLET Ø15.5mm Topac
  • Clamping Dia: Ø15.5 - 14.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.005mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm