ER251551 - ER25 COLLET 15.5MM
Barcode : ER251551
389.82 TL + VAT
Price Alert
389.82 TL + VAT
ER25 COLLET Ø15.5mm Class 1
  • Clamping Dia: Ø15.5 - 14.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.010mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm