ER251452 - ER25 COLLET 14.5MM
Barcode : ER251452
315.06 TL + VAT
Price Alert
315.06 TL + VAT
ER25 COLLET Ø14.5mm Class 2
  • Clamping Dia: Ø14.5 - 13.5mm
  • Brand: Gürkan
  • Accuracy: 0.015mm
  • D: 26mm
  • L: 34mm